Kā lietot šo lapu?

Tālākizglītība. „Kursi ārstiem” ir vieta, kur ārsti, ārstu palīgi, māsas, vecmātes, farmaceiti u.c. ārstniecības personas var apgūt sev interesējošās tēmas. Šeit Jums piedāvā apgūt tālmācības (video) kursus.  Šajā mājaslapā Jūs varat patstāvīgi veikt pilnu izglītošanās procesu: atrast, izvēlēties, apmaksāt un apgūt kursus, iegūt tālākizglītības punktus, izdrukāt apliecību.

 

Kā apgūt tālmācības (video) nodarbības?

Kursa/lekcijas izvēle

 • Iepazīstieties ar visiem kursu piedāvājumiem. Atrodiet sev interesējošo tālmācības kursu.1_lapa

 

 • Spiediet uz pogas „nopirkt šo kursu”.
 • Atvērsies logs, kurā Jums kā reģistrētam lietotājam būs jāievada sava e-pasta adrese un parole, ar kuru Jūs esat reģistrējies šajā vietnē.
 • Pēc pareizas paroles ievadīšanas Jūs ieraudzīsiet iepriekš izvēlētā kursa nosaukumu un anotāciju.

2_lapa                                  3_lapa

Kursa/lekcijas apmaksa

 • Ja Jums kurss šķiet interesants un nepieciešams, izvēlieties apmaksāt kursa noklausīšanos un spiediet pogu „apmaksāt”.
 • Tālāk sekojiet soļiem, lai veiktu apmaksu par kusa/ lekcijas apguvi. Tas ir droši un ērti!
 • Jums ir iespēja maksāt par jebkuru izvēlēto nodarbību tiešsaitē šajā pašā vietnē spiežot pogu “apmaksāt”.4_lapa          5_lapa                 6_lapa
 • Jums atvērsies dialoga logs ar banku. Jūs redzēsiet savu izvēlēto kursu maksas kopsummu, ja tā ir pareiza, aizpildiet prasītās ailes: kartes īpašnieka vārds, uzvārds, kartes derīguma termiņš, drošības kods un spiediet “maksāt”.
 • Maksājums izpildīsies un Jums uzreiz būs iespēja apgūt izvēlēto videokursu.
 • Ja Jums ir nepieciešams, ka par Jūsu apmācībām finansiālos izdevums sedz juridiska persona, aicinām pieteikties rēķina saņemšanai. Spiediet pogu “apmaksāt” un izvēlieties iespēju “saņemt rēķinu”. Pēc šo darbību veikšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts elektroniski sagatavots rēķins par Jūsu izvēlētajiem kursiem.
 • Ja vēlaties apgūt gan video, gan klātienes nodarbību, aicinām veikt atsevišķus maksājumus. Vispirms samaksājiet par videokursiem. Tad turpiniet izvēlēties un apmaksājiet klātienes kursus.

Kursa/lekcijas apguve

Tūlīt pēc Jūsu maksājuma tiešsaitē Jūsu profila podziņā “Mani kursi” “Aktīvie kursi” ir pieejams videokurss, kuru iegādājāties.

 • Ar peli klikšķiniet uz  kursa nosaukuma.
 • Jūs ieraudzīsit visas lekcijas un to statusu, piemēram, “procesā”. Tā ir statiska poga, kas nozīmē, ka Jūs esat savā apguves procesā.
 • Ar peli uzklikšķiniet uz lekcijas nosaukuma, kuru vēlaties apgūt.
 • Jums atvērsies nākamais logs

8_lapa

 • Pēc maksājuma veikšanas datora ekrānā parādās fails. Spiediet podziņu „sākt skatīties”, un gūstiet jaunas atziņas!
 • Kad būsiet noklausījies/noskatījies vismaz 80% no kursu apjoma, Jums tiks piedāvāta iespēja pildīt pārbaudes darbu testu.

9_lapa_Nopauzet                                  10_lapa_80_tests

 • Ja šobrīd Jums nav iespēja noklausīties/noskatīties 80% no kursa, Jūs pie tā varat atgriezties citā reizē, ejot tos pašus soļus, ko šobrīd. Tikai Jums pie šo kursu tēmas rādīsies statuss „ir samaksāts”/„tests nav pildīts”/TIP (tālākizglītības punkti) nav iegūti”/Apliecība nav drukāta”
 • Ja testu būsiet aizpildījis pareizi, Jūs iegūsiet tālākizglītības punktus, kurus katrai tālmācības kursu tēmai ir apstiprinājusi Latvijas Ārstu biedrības Sertifikācijas padome, Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienības Sertifikācijas padome un/vai Latvijas Māsu asociācijas Sertifikācijas padome.

11_lapa_kur_aplieciba                                    12_aplieciba

 • Ja šajā reizē Jums nav izdevies pareizi atbildēt uz testa jautājumiem, Jums kā reģistrētam vietnes lietotājam ir iespēja atgriezties pie testa pildīšanas pēc 24 stundām un turpināt tieši no tās vietas, kurā apstājāties.
 • Ja videolekcija ir noklausīta, tests aizpildīts pareizi un saņemti tālākizglītības punkti, Jūs no mums saņemat apliecinājumu par šīs tēmas apguvi. Visas Apliecības, kuras Jūs esat saņēmis pēc veiksmīgi apgūtiem kursiem šajā vietnē, glabājas Jūsu profilā. Jūs tām varat piekļūt jebkurā laikā ar mērķi izdrukāt nepieciešamo vai paskatīties iegūto punktu (TIP) kopskaitu.

 

 

 

Jauna lietotāja reģistrēšana

 

Paldies, ka esat izvēlējies kļūt par tālmācības vietnes www.kursiarstiem.lv lietotāju. Šīs vietnes īpašnieks ir Latvijas Ārstu biedrība, reģ. nr.40008000051.

Reģistrējoties šajā vietnē, jūs aizpildāt anketu ar saviem personas datiem, tai skaitā e-pasta adresi un tālruņa numuru un piekrītat, ka Latvijas Ārstu biedrība drīkst izmantot šos kanālus saziņai ar jums nosūtot jaunus piedāvājumus un atgādinājumus.

Tikai reģistrēti lietotāji varēs ērti paša izvēlētā laikā apgūt tālmācības kursus, uzzināt profesionālās aktualitātes un iegūt tālākizglītības punktus, kas izmantojami ārstniecības personu resertifikācijai.

 

Lai reģistrētos, lūdzu aizpildiet anketu, kas atvērsies šeit.

Visa saziņa ar Jums notiks Jūsu profilā vai pa e-pastu, tāpēc tas ir pats svarīgākais lauks šajā anketā! Lūdzu, pārliecinieties, vai to esat aizpildījis pareizi.

Pēc reģistrēšanās Jūs vienmēr varēsiet ieiet vietnē ar šo e-pasta adresi un paša izveidotu paroli.

Ja būsiet aizmirsis paroli, vietne Jums to atgādinās, nosūtot e-pastā informāciju, kā rīkoties.

 

Kāpēc reģistrēties?

Pēc anketas aizpildīšanas un e-pasta adreses apstiprināšanas Jūs kļūstat par šīs vietnes klientu. Šī vietne būs palīgs Jūsu tālākizglītības īstenošanā.

 • Reģistrētie lietotāji iegūst iespēju apgūt Latvijas Ārstu biedrības piedāvātos tālmācības (video) kursus, kas atrodas vietnē, kā arī noskatīties Latvijas Ārstu biedrības organizētās konferences.
 • Reģistrētie lietotāji ērti var pieteikties uz Latvijas Ārstu biedrības piedāvātajiem klātienes kursiem.
 • Reģistrētie lietotāji var ērti veikt apmaksu (ja nepieciešams, saņemt rēķinu) gan par tālmācības kursa vai konferences noklausīšanos, gan par dalību klātienes kursos.
 • Vietnei ir iespēja sūtīt Jums atgādinājumus par Jūsu sertifikāta beigu termiņa tuvošanos, ja Jūs vietnē būsiet ierakstījis pareizu specialitātes sertifikāta datumu.

 

Kas var reģistrēties šajā vietnē?

 • Par šīs vietnes reģistrētu lietotāju var kļūt jebkura ārstniecības un atbalsta persona, kurai interesē mūsu piedāvātie tālmācības un klātienes kursi.

 

Cik ilgi var mācīties?

Cik ilgi iegādātā lekcija/ konference būs pieejama manā profilā?

Iegādājoties lekcijas/ konferences, mēs sagaidām, ka Jūs tās apgūsit pēc iespējas drīzi, lai nepazaudētu kopskatu vai aktualitāti. Taču reāli iegādātās lekcijas/ konferences Jūsu profilā saglabāsies trīs gadus no publicēšanas brīža. Tas attiecas uz jebkuru videolekciju mūsu vietnē. Pagaidām vissenākā konference ir publicēta 2015.gada 24.janvārī, tātad tā būs pieejama līdz 2020.gadam.

Privātuma politika

Rīgā, 2018. gada 8. maijs; Stājas spēkā 2018. gada 25. maijā

Datu apstrādes pārzinis

 1. Vietnes www.kursiarstiem.lv uzturētājs ir Latvijas Ārstu biedrība (turpmāk – LĀB)
 2. reģistrācijas numurs 40008000051
 3. Adrese Skolas iela 3, Rīga, LV-1010, Latvija
 4. Tālruņa numurs +371 67240428
 5. E-pasta macibucentrs@arstubiedriba.lv

Datu aizsardzības speciālists

 1. LĀB datu aizsardzības speciālists – tel.nr. +371 67240428, e-pasts datuaizsardziba@arstubiedriba.lv Datu apstrādes nolūks un tiesiskais pamats Līguma izpilde atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b) apakšpunktam.
 2. LĀB veic Jūsu datu apstrādi, lai nodrošinātu iespēju apgūt neformālās tālākizglītības programmas un izsniegt apliecinājumu par šo procesu Apliecības formā, kas izmantojams specialitātes sertifikāta atjaunošanai. Izglītības programmas īstenošanu nav iespējams nodrošināt, neapstrādājot personas datus, jo atbilstoši Latvijas Republikas Civillikuma 1404.pantam katrā tiesiskā darījumā jāņem vērā tā dalībnieki.
 3. LĀB tīmekļa vietnes sīkdatnes tiek apstrādātas, lai nodrošinātu pakalpojuma saņemšanu LĀB Klientu tiešsaistes sistēmā. Juridisks pienākums atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un c) apakšpunktam.
 4. LĀB var apstrādāt Jūsu datus, ja tas ir vajadzīgs, lai izpildītu uz LĀB attiecināmu juridisku pienākumu, piemēram, saskaņā ar normatīvajiem aktiem saņemts pieprasījums izpaust Jūsu personas datus Sertifikācijas institūcijai.
 5. LĀB tīmekļa vietne reģistrē Jūsu pieprasījumus. Auditācijas pieraksti nepieciešami, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu, pakalpojumu drošību un informācijas tehnoloģiju drošības apdraudējumu savlaicīgu novēršanu, kā arī apdraudējuma pārvarēšanu un tā seku likvidēšanu. Iespējamie datu saņēmēji
 6. LĀB ir tiesības izpaust personas datus:

7.1. ja informāciju par personas datiem pieprasa pats datu subjekts un LĀB ir iespēja pārliecināties par informācijas pieprasītāja identitāti.

7.2. ja informāciju par personas datiem rakstiski pieprasa pilnvarotas valsts vai pašvaldību iestādes Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā.

 1. Fiziska persona ir tiesīga pieprasīt LĀB informāciju par trešajām personām, kas saņēmušas informāciju par šo fizisko personu, ja vien Latvijas Republikas normatīvajos aktos nav noteikts citādi.
 2. Pēc datu subjekta pieprasījuma LĀB ir tiesības nodot datus datu subjektam.

Piekļuve saviem personas datiem un datu pārnesamība

 1. Saviem datiem Jūs varat piekļūt, kā arī izdarīt labojumus, izmantojot LĀB Klientu tiešsaistes sistēmu, klātienē LĀB Klientu apkalpošanas centrā vai sūtot pieprasījumu uz pasta adresi Skolas iela 3, Rīga, LV-1010, Latvija. LĀB datus izsniedz pēc tam, kad veikta datu pieprasītāja identifikācija un autorizācija.
 2. Jums ir tiesības saņemt LĀB rīcībā esošos datus par sevi mašīnlasāmā formā. Datu labošana, dzēšana vai apstrādes ierobežošana
 3. Jūs esat atbildīgs par patiesu, spēkā esošu un pilnīgu datu nodrošināšanu gan aizpildot Reģistrēšanās formu, gan izmantojot izglītošanās pakalpojumus. Aizpildot Reģistrēšanās formu, Jūs sniedzat LĀB spēkā esošus un pilnīgus datus.
 4. Datu izmaiņu gadījumā Jums ir pienākums nekavējoties atjaunot datus, ziņojot LĀB par nepieciešamajām izmaiņām.
 5. Konstatējot, ka Jūsu dati ir nepatiesi, novecojuši vai nepilnīgi, LĀB nosūta aicinājumu līdz noteiktam termiņam veikt labojumus. Ja atbilde netiek sniegta vai dati netiek atjaunoti, vai arī tiek konstatēts, ka dati ir nepatiesi, LĀB ir tiesības pārtraukt profila lietošanu.
 6. Ja Jūs esat LĀB pakalpojumu lietotājs un iebilstat pret personas datu apstrādi, LĀB atsaka jums pakalpojuma saņemšanu (izglītības programmas apguvi), jo personas datu apstrāde ir nepieciešama konkrētā apliecinājuma izsniegšanai.

Datu glabāšanas ilgums

 1. Pārzinis ir atvasināta publiska persona, kurai ir saistoši normatīvie akti par nacionālo dokumentāro mantojumu, tāpēc personas dati tiek glabāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajos aktos, tai skaitā, Arhīvu likumā, noteikto kārtību.
 2. Auditācijas pieraksti tiek uzglabāti vismaz vienu gadu, bet ne ilgāk par diviem gadiem pēc ieraksta izdarīšanas.
 3. LĀB Klientu tiešsaistes sistēmas sīkdatnes tiek dzēstas pēc sesijas beigām vai pēc 30 minūšu dīkstāves.

Sūdzības iesniegšana

 1. Fiziskai personai ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei par iespējamo personas datu aizsardzības pārkāpumu.

Politikas grozījumi

 1. Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) privātuma politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. LĀB visas ĀPTI privātuma politikas izmaiņas publicēs www.kursiarstiem.lv interneta vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām.